Ko Dara Atvērtās Sabiedrības Struktūras?

Ko Dara Atvērtās Sabiedrības StruktūrasAtvērto kultūras fondu uzdevums ir veicināt finanšu attīstību, kas veicina sociālo un rasu taisnīgumu, ilgtspējību un demokrātiju. Atvērtās Kultūras fondi atbalsta centienus mudināt iedzīvotājus ne tikai ievēlēt, bet arī pārliecināties, ka valdības reaģē uz dienas šķēršļiem un arī visu savu pilsoņu prasībām. Atvērtās sabiedrības struktūru mērķis ir attīstīt dinamiskas un tolerantas kultūras, kurās valdības ir atbildīgas, kā arī pieejamas visu iesaistīšanai. Mēs meklējam, lai stiprinātu pamatnostādnes tiesību aktiem, ņemot vērā cilvēktiesības, minoritātes, kā arī dažādas domas, demokrātiski ievēlēto federālo valdību un pilsonisko sabiedrību, kas palīdz pārvaldīt valdības varu. Mēs pievienojam tādas valsts politikas attīstību, kas nodrošina lielāku taisnīgumu politiskajās, likumīgajās, kā arī ekonomiskajās sistēmās un uztur pamata likumīgās tiesības. Mēs veicam kampaņas, lai sekmētu taisnīgumu, izglītību un mācīšanos, sabiedrības veselību un labsajūtu, kā arī neatkarīgus plašsaziņas līdzekļus. Mēs veidojam alianses pāri robežām un kontinentiem tādos jautājumos kā korupcija un arī informācijas brīvība.

Atvērtās sabiedrības fondi, kas darbojas visos pasaules reģionos, ir augsta prioritāte, lai aizsargātu un veicinātu to cilvēku dzīvi, kuri uzturas marginalizētās apkaimēs. Vienkāršais balsošanas fakts faktiski ir apstrīdēts-dažās valstīs, pat vairāk nekā jebkad agrāk, saskaroties ar COVID-19 pandēmijas izaicinājumiem. Papildus pilsoņu likumīgo tiesību aizsardzībai un kampaņu finansēšanas problēmu risināšanai, kā arī vēlēšanu reformai mēs atbalstām grupas, kas seko federālās valdības darbībai un veicina atklātību un atbildību kā korupcijas kontroli, kā arī ļaunprātīgu izmantošanu demokrātiskā procedūra. NVO un pilsoniskās kultūras grupu izsekošanas darbam var būt izšķirošs pienākums novērst vēlēšanu krāpšanu, kā arī pielāgot valstis, kurās demokrātiskās organizācijas joprojām ir vājas. Rietumāfrikas atvērtās Kultūras centieni ir izveidojuši interneta politisko vēlēšanu uzraudzības platformu, ko sauc par izvēlēto scenāriju apgabalu.

Balsošanas laikā tas uzkrāj neatkarīgus ziņojumus no skatītājiem, palīdzot politiskajām vēlēšanu iestādēm atbildēt uz radušajiem jautājumiem, pirms tie kļūst vitāli svarīgi. Dizains faktiski ir veiksmīgi pārbaudīts politisko vēlēšanu laikā Kotdivuārā, Gvinejā, Libērijā, Mali, kā arī Nigērijā. Atvērta sabiedrība-ASV uztur dažādas grupas, kas strādā, lai aizsargātu balsstiesības, kas sastāv no centieniem reklamēt balsošanu pa pastu, kā arī drošu piekļuvi vēlēšanu iecirkņiem COVID-19 pandēmijas laikā un mazākumtautību pilsoņu aizstāvēšanu, kas faktiski ir bijuši partizānu labestības mērķis. Atvērtās sabiedrības fondi ir atbalstījuši tiesību uz informācijas noteikumiem veicināšanu vairāk nekā 50 valstīs, ņemot vērā 1990.gadu, piedāvājot tehnoloģiskas, kā arī juridiskas konsultācijas. Mēs arī aktīvi atbalstījām centienus izveidot institucionālo mehānismu, kas ir būtisks, lai efektīvi reaģētu uz sabiedrības piekļuvi informācijas pieprasījumiem-izstrādājot resursus tiesnešiem, informācijas komisāriem, kā arī pilsoniskās kultūras grupām, lai palīdzētu pārliecināties, ka tiek atbildētas sabiedrības bažas.

Kas ir Sorosa Fonds

Atvērtās Kultūras fondus dibināja Džordžs Soross, viens no pasaules lielākajiem filantropiem, kurš kopš 1984.gada faktiski ir ieguldījis 32 miljardus dolāru no viņa individuālās naudas tonnas, kas balstās uz ekonomikas tirgiem. Atvērtās sabiedrības fondi uztur indivīdus, kā arī uzņēmumus visā pasaulē, kuri cīnās, lai reklamētu vārda brīvību, skaidras valdības, kas ir atbildīgas un taisnīgākas, un daudz vairāk vienlīdzīgu sabiedrību. Tas bieži vien kļūst par unikālu uzmanību tiem, kas saskaras ar diskrimināciju, jo viņi ir paši, piemēram, Romi Eiropā, kā arī citi, kas spiesti dzīvot uz kultūras robežas. Pats Soross patiešām ir piedzīvojis šāda veida neiecietību. Dzimis 1930. gadā Ungārijā, viņš piedzīvoja nacistu okupāciju, kuras laikā tika nogalināti vairāk nekā 500 000 Ungārijas ebreju.

1947.gadā, kad Ungārija bija komunistu ziņā, Soross pameta Budapeštu uz Londonu. Pēc tam viņš emigrē uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur viņš veic savus sākotnējos soļus finanšu pasaulē, kā arī ieguldījumus, kuros viņš noteikti iegūs laimi. Soross sāka savu filantropisko darbību 1979.gadā. Pēc tam viņš rasisma apstākļos piešķir stipendijas melnādainajiem skolēniem Dienvidāfrikā. 80. gados viņš palīdzēja veicināt pilnīgi brīvu ideju plūsmu komunistiskajā Ungārijā. Pēc Berlīnes mūra rudens viņš koncentrējās uz autonomo metožu un iestāžu uzlabošanu Centrālajā un Austrumeiropā. Pēc aukstās Kaujas pabeigšanas tā paplašināja savu darbību uz ASV, Āfriku un arī Āziju, atbalstot plašu pavisam jaunu kampaņu klāstu, kuru mērķis ir veidot daudz atbildīgākas, skaidrākas un autonomākas kultūras. 9 lietas, kas jāzina Par Atvērtās sabiedrības pamatiem.

Kas ir Sorosa FondsŠodien atvērtās Kultūras fondos ir divdesmit trīs valsts mēroga un arī vietējie fondi, no kuriem katram ir sava padomdevēju padome. Padomes locekļi pārrauga uzdevumus un izvēlas prioritātes attiecībā uz finansējumu, lai ideāli apmierinātu kaimiņattiecību prasības. Pirmais fonds tika ražots Ungārijā 1984.gadā; visjaunākais tika atvērts Mjanmā 2016. gadā. Atvērtās kultūras struktūras veido ne vairāk kā 33% no budžeta plāna lielākajai daļai organizāciju, ar kurām mēs darbojamies, lai garantētu to autonomiju un piedāvātu tām arī to Procedūrai nepieciešamos finanšu resursus. Atvērtās sabiedrības fondi pārstāv otro lielāko ekskluzīvo labdarības organizāciju ASV, otrajā vietā pēc izdevumu un Melindas Geitsu fonda. Amerikas Savienotajās Valstīs ir senas filantropijas tradīcijas, ko veic ievērojami uzņēmēji, kā arī kuru vadītāji palika īpaši Endrjū Karnegijs, kā arī Rokfellera un arī Forda ģimenes locekļi.

Atvērtās kultūras struktūras ir galvenais personīgā Finansējuma avots iniciatīvām Romu minoritāšu atbalstam Eiropā. Kopš 1993. gada Atvērtās sabiedrības fondi ir iztērējuši 10 miljonus dolāru humānās palīdzības un arī atvieglošanas procedūrās iepriekšējās Dienvidslāvijas valstīs pēc kara, kā arī jo īpaši aplenktajā Sarajevas pilsētā. Mums ir faktiski pastāv ASV, ņemot vērā, ka 1996. Amerikas Savienotās Valstis iegūst gandrīz 17% no mūsu finansējuma programmās, kas atbalsta krimināltiesību sistēmas reformu, narkotiku likumu pārskatīšanu, autonomas iesaistīšanās pastiprināšanu un humānākus migrācijas tiesību aktus. Atvērtās Kultūras fondi daudzās svinībās ir vadījuši argumentu par apšaubāmām tēmām, tostarp bieži vien arī apšaubāmiem citiem ziedotājiem. Mēs esam priecīgi darboties kopā ar personām, kuras sabiedrība faktiski ir atstājusi novārtā tikai tāpēc, ka viņi ir. Mūsu vārds liecina par ietekmi, ko Karl Popper ideja piemēroja mūsu dibinātājam. Savā publikācijā Atvērtā sabiedrība un arī tās pretinieki popers ierosina, ka neviena ideoloģija vai ideoloģija nevar izšķirt patiesību, kuras kultūras var vienkārši uzplaukt, ja tās pieļauj izcilu demokrātisku pārvaldi, vārda brīvību, kā arī privātās likumīgās tiesības.

Atvērtā Kultūra, Universāls Traucējumu Rīks

Atvērtā Kultūra, Universāls Traucējumu RīksRezultātā mēs varam redzēt, ka mūsdienu ekspansionismam ir divas galvenās stratēģijas: ar rokām, kas pārvietojas pa taisnu militāru, kā arī bruņotu dominēšanu, kā arī pakļaušanu (“šoks, kā arī satraukums”, “tuksneša Tornado” utt.) un arī mīkstos līdzekļos, kas izmanto humānismu un arī mīksto spēku. (…) Mūsdienu imperatora hegemonija tāpēc var uzskatīt ļoti izdomātu politisko jauninājumu kopumu, kas pārsniedz tīru armijas varu; bet no tiem pāris ir līdzīgi attiecībā uz līdzekļiem un diapazonu Džordža atklātajai kultūrai Sorosa. Atvērto kultūras fondu unikalitāte ir darboties pēc sociāliem, sociāliem vai metapolitiskiem motīviem visos kontinentos. Instruments, kas ir vēl efektīvāks, jo tas parādās kā neatkarīgs no valstīm vai starptautiskām institūcijām. Turklāt, lai gan lielākā daļa NVO savu darbību, kā arī savus avotus koncentrē uz konkrētu motīvu, Atvērtā sabiedrība ar savu Atvērtās sabiedrības ideālu var pieņemt visu iespējamo nevalstiskās darbības jomu.

Kā teikts OSF galvenajā diskusijā “”atvērtās Kultūras fondi uztur indivīdus un organizācijas visā pasaulē, kas cīnās, lai reklamētu pilsonisko brīvību, pārredzamas un atbildīgas federālās valdības, kā arī taisnīgākas un arī līdzvērtīgākas sabiedrības. Tas parasti pārvēršas par unikālu uzmanību tiem, kas cieš no diskriminācijas, jo viņi ir paši, piemēram, Romi Eiropā, kā arī citi, kas spiesti izdzīvot uz sabiedrības robežas. “Mēs reti varam atklāt daudz globālāku nekā atvērtā kultūra kā nevalstisko uzņēmumu tīkls, jo tā ietekme tiek pārbaudīta kā absolūti globāla. Piedāvājot ieguldītās summas, jo tās izveidošanas dēļ atvērtās Kultūras fondus var uzskatīt par efektīvākajiem instrumentiem uz planētas ietekmes un arī iejaukšanās ziņā: “līdz šim Atvērtās sabiedrības fondiem ir divdesmit trīs valsts mēroga un arī vietējie fondi, katrs ar savu padomnieku padomi. Šo padomju dalībnieki pārrauga uzdevumus un arī izvēlas finansējuma problēmas, lai ideāli izpildītu apkārtnes prasības. Pirmā struktūra tika izveidota Ungārijā 1984.gadā; viena no visjaunākajām tika atvērta Mjanmā 2016. gadā.”Kustība, medikamentu dekriminalizācija, jauni sociālie standarti (dzimumu teorijas, LGBT propaganda), politisko režīmu destabilizācija, žurnālistikas Brīvība, ekoloģija: OSF uzdevums skar visas jutīgās sociālās problēmas daudzos kontinentos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here