Jaunie Arhitekti Atklāj Savu Vērtību Hostelī Jauno Arhitektu Asociācija

Jaunie Arhitekti Atklāj Savu Vērtību Hostelī Jauno Arhitektu AsociācijaViņiem būs vidēji trīsdesmit gadi, no kuriem pēdējais tika nodots vingrinājumiem Makao SAR komandas centienos jau izstrādāto inženieru biroju dienestā. Viņi ir jauni, lielākā daļa no viņiem bez parakstīta darba un ar mazām iespējām darīt zināmas savas spējas. Viņi meklē vietu tirgū. Ņemot vērā to, ka vakar Albergue Da Santa Casa da Misericórdia deviņi jaunie arhitekti faktiski izstādīja to, ko viņi ir darījuši paši: projektu paneļi, kas-kā vispārēja vadlīnija-nenāca no papīra, bet iestājās par laika, koncepciju un arī spēju finansiālu ieguldījumu. Pasākums “Makao jaunie arhitekti “ir izstādes” 100% Made in Macau ” 3. daļa, un tā mērķis ir arī atklāt sabiedrībai, kā arī valdībai, ka ir jauni cilvēki ar prasmi darboties vietējā dizainā-tātad ir iespējas. Organizācija ir hostelis apvienojumā ar nesen izveidoto Makao arhitektu asociācijas (Aam) jauno dizaineru kompensāciju.

Jauno arhitektu asociācija

Jauno arhitektu asociācijaVictor Ao Ieong faktiski darbojas Makao desmit gadus. Pabeidzis Taivānā, viņš darbojās vietējos celtniecības birojos un arī 2009.gadā ražoja pats savu darbnīcu. Šajā gadījumā tas iepazīstina ar pagājušā gada darbu: Sanpaulu baznīcas zaudējumu atjaunošanas piedāvājums, kur stikla grīdas segums ļauj redzēt zem zemes esošās galerijas no vietas ārpuses un tajā pašā laikā piedāvā iespēju apskatīt mantojuma struktūras ārpusi no piedāvātā kompleksa.

Vēl viens no parādītajiem darbiem ir interjera darbs kafejnīcā netālu no Avenida Horta E Costa, Makao, kuru viņš nesen izpildīja. Viņš atzīst, ka tas ir bijis izaicinājums, lai iegūtu darboties teritorijā. “Kā arhitekts es patiešām uzskatu, ka mums vajadzētu būt daudz vairāk vietas, lai atklātu to, ko mēs darām, kā arī darām vairāk,” viņš apgalvo. Jauno arhitektu asociācija. Filipīnu vietējais Eliezers Villarua faktiski ir bijis Makao īpašās pārvaldes apgabalā 7 gadus un šobrīd ir atbildīgs par derību vadītāja arhitektūras darbiem šajā teritorijā. Filipīnās viņš galvenokārt strādāja pie dzīvojamām darbavietām, un tas ir piemērs tam, ko viņš veica arhipelāgā, ko viņš parāda hostelī. “Man ir Hispanic, koloniālā tipa stratēģija šo projektu stilam. Es parasti sekoju iedoma, ka jums ir jāsaprot kultūra. Nemeklēju Moderna veida struktūras, kā arī sadarbojos ar ierastajiem materiāliem, kā arī novērtēju kultūru dizaina līmenī”, par parādīto darbu skaidro.

Vienīgais virziens

Ņemot vērā, ka viņš ir bijis Makao īpašās pārvaldes apgabalā, tomēr viņš faktiski galvenokārt ir nodarbojies ar lielām viesnīcu un kazino darbavietām COTAI, kā arī Makao. “Šāda veida projektu tehnika ir partnerība to projektu projektēšanai, kuros strādā daudzi eksperti. Filipīnās simts procenti izkārtojuma ir atkarīgi no manis. Tā ir būtiska atšķirība””, bet tā, ko viņš tomēr ir lolojis kā šķērsli. Jauno arhitektu asociācija. Tomēr viņš apgalvo: “Es jūtu, ka katra mazā lieta virzās vienā virzienā, kad runa ir par azartspēļu iestādēm, kā arī viesnīcām.””Es neredzu sociālās mājas izklaides vai tūristu atrašanās vietas radīšanu. Man ir papildus darbojās pilsētas plānošanā, kā arī tas dod man labāku sajūtu, ka Makao ir patiesi tikai piedalījās kūrorta attīstību, un nekas vairāk.”Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc viņš plāno atgriezties Filipīnās. Viņš neplāno palikt ilgi. “Es esmu sava veida kastē, koncentrējoties uz vienu punktu. Es gribu, lai dotos atpakaļ uz vietu, kur es sāku, kas ļāva man izmantot, kā arī bez maksas.

Vienīgais virziensApstākļos, kādos es atrodos, stilu iedomājas citi, un es aprobežojos tikai ar darbu izklāstu”, viņš norāda, neatkarīgi no tā, vai viņš ieņem vadības amatu departamentā, kurā viņš darbojas. Raiens Leongs ir papildu no dizaineriem, kuri programmā demonstrē darbu. Pabeigts Austrālijā, viņš ir strādājis dažādās reģionālajās celtniecības darbavietās, kā arī pašlaik ir AAM žurnāla “Macau Architect” redaktors. Hosteļa paneļiem viņš izvēlējās uzdevumu, kuru viņš izstrādāja kopā ar citu jaunekli Thomson Chan Jaunās Makao Centrālās bibliotēkas konkurentiem. “Mēs domājam, ka tas ir ārkārtīgi svarīgs projekts Makao. Tā ir struktūra, kas šajā pilsētā var radīt īpašu sabiedrību. Tā var būt joma, kurā cilvēki var mijiedarboties, apmainīties ar idejām, atslābināties, iedzert kafiju. Tam nav vienkārši jāstrādā kā bibliotēkai, ” viņš paziņoja. “Tā vietā, lai tikai būvētu konstrukcijā, mēs paplašinājām ierosinājumu ar tuneli, kas savienojas ar ceļa pretējo pusi un darbojas arī kā laipa,” viņš precizē par konkursam piedāvāto piedāvājumu. Ir nožēlojami, ka valdība neievieš vairāk pūļu, piemēram, šo.

Daudz vairāk publisko konkursu

“Dalība konkurentos ir ārkārtīgi svarīga, tomēr maz tiek turēti Makao. 2014.gadā mums paveicās, ka Šanhajā bija 2: centrālā kolekcija un arī Makao paviljons,” apgalvo Raiens, kurš atbalsta vēl līdzīgākas iespējas: “pilsētas projektā valdībai ir jāreklamē piedāvājumi katram no termināļiem. Katra Makao atrašanās vieta ir atšķirīga. Nevar būt viens dizains, kas der visiem.” Saskaroties ar bažām par to, kā apgriezties grūtībās, kuras jaunieši atrod, lai nonāktu darba tirgū, jau iesvētītais kaimiņattiecību inženieris Karloss Marreiross negaida atbildi: “izmantojot publiskus konkursus”, viņš aizsargā. “9 dizaineri, kas kandidēja tieši šeit, ir pievienojušies vienīgajiem 2 publiskajiem konkursiem, kas pastāvēja, ņemot vērā, ka tika izveidots Makao SAR. Tas parāda, ka, ja federālā valdība reklamēs daudz vairāk konkursu, tā sniegs vairāk iespēju šiem jauniešiem”, saka hosteļa direktors. Arhitektam Rui Leão ir tieši tāds pats viedoklis.

“Jau ir daudz vairāk cilvēku, kas ir kvalificēti, lai attīstītu maza mēroga darbu. Tā ir ekspertu populācija, kurai, iespējams, ir dažādi darba piederumi, kas varētu tikt izlaisti, lai nodrošinātu, ka ir darbs, ko izplatīt šajos tirgos,” viņš apgalvo. “Ir valstis, kurās ir pasūtījumi, kurus var veikt tikai inženieri, kas ir jaunāki par noteiktu vecumu”, salīdzina ar dažu valstu pieredzi, tomēr atzīstot, ka teritorijas tirgus var nedarboties tieši tādā pašā formulā. Ir mērogošana, iespējams, “ja ir tirgus ar noteiktu piedāvājuma klāstu”, kas jaunajiem inženieriem dod iespēju” veikt maiņu, kā arī atvērt biroju vai, vismaz, ir sava paralēla darbība”, viņš saprot. Leão arī izstādē izceļ “iesniegumu situācijas konkurentiem Makao”, kuras viņš ņem vērā, lai atklātu. “Viņiem parasti nav augsta redzamība. Tas ir liels ieguldījums, kas tiek veikts, un pēc tam papildus tam, kas tiek uzbūvēts, atlikusī daļa aizbēg no mazliet pamata zināšanām, arī kursa ietvaros”, viņš apgalvo.

Jauniešu Komisija

Jauniešu KomisijaInženieris arī uzsver AAM izstrādātās jaunās kompensācijas nozīmi. “Tas pastāv īpaši, lai reklamētu jauno dizaineru darbu un jauneklīgāku speciālistu jautājumus, kas saistīti ar iekļūšanu darba tirgū. Tā ir telpa, kas var sagatavot jauneklīgākus speciālistus viņu sociālajām saistībām”, viņš saka.

“Mēs vēlamies, lai iedzīvotāji un arī federālā valdība atzītu šo jauno inženieru darbu un saprastu, ka viņiem ir zināšanas un arī spējas veikt darbu”, tāpat aizsargā Arhitektu asociācijas prezidents Bens Leongs, kurš cer uz iespējām, ka reģions šajā posmā var pārliecināties par jaunajiem dizaineriem. “Es pārliecinos, ka ikvienam būs iespēja sadarboties ar valdību, kā arī citiem rajona advokātiem,” viņš paziņoja. “Valdība mēģina laist tirgū vēl vairāk darbavietu vai nu ar valsts nekustamo īpašumu, vai ar Makao koledžas pavadījumu kalnu salā, kur infrastruktūras izaugsmes birojs vēlas iesaistīt organizāciju. Mēs vēlamies, lai mūsu dalībnieki sekotu šim projektam – ne stila ziņā, tomēr Tehniskā pakāpē”, saprot AAM valsts vadītājs, uzreiz, kad vairākas reģionālā stila darba vietas nodarbojas ar darba trūkumu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here